Activitats


HORARIS CURS 2019-2020

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07.00
Hatha
07.00
08.15
Sw. Viran
Hatha
07.00
08.15
Sw. Viran
Pranayama
07.30
08.15
En preparació
08.00
09.00
Kundalini Yoga
09.30
11.00
Sat Charan Kaur
Ioga Adaptat
Grup Especial
09.00
11.00
Ananda Ma
Kundalini Yoga
09.30
11.00
Sat Charan Kaur
Hatha
INTENSIU
09.30
11.00
Satvat
10.00
Formacio Professors de Ioga
Formacio Professors de Ioga
10.00
14.00

Meditació Kriya Yoga
12.00
14.00
Progressió Kriya Yoga
11.00
12.00
Chi kung
12.00
13.15
David Rodríguez
Chi kung
12.00
13.15
David Rodríguez
13.00
Hatha
GRATUÏTA
13.30
14.30
Alumnes en pràctiques
14.00
Hatha
(a partir 30 setembre)
14.15
15.15
Satyadeva
Hatha
14.15
15.15
Sw. Viran
Hatha
14.15
15.15
Sw. Viran
15.00
Ioga Adaptat
Grup Especial
15.30
00.00
Ananda Ma
16.00
17.00
18.00
19.00
Hatha
Iniciació
19.00
20.15
Tamara

Meditació Kriya Yoga
Introducció
20.30
21.45
Hatha
19.00
20.30
Satyadeva
Hatha
19.00
20.30
Satvat
Hatha
19.00
20.30
Satyadeva

Meditació Kriya Yoga
(3er. dijous)
20.00
21.00
Progressió

20.00
21.00
22.00
23.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
12.00
Meditació Kriya Yoga
12.00
14.00
Progressió Kriya Yoga
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Meditació Kriya Yoga
Introducció
20.30
21.45
Meditació Kriya Yoga
(3er. dijous)
20.00
21.00
Progressió
21.00

Dilluns

Dijous

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07.00
Hatha
07.00
08.15
Sw. Viran
Hatha
07.00
08.15
Sw. Viran
08.00
09.00
Hatha
INTENSIU
09.30
11.00
Satvat
10.00
11.00
12.00
13.00
Hatha
GRATUÏTA
13.30
14.30
Alumnes en pràctiques
14.00
Hatha
(a partir 30 setembre)
14.15
15.15
Satyadeva
Hatha
14.15
15.15
Sw. Viran
Hatha
14.15
15.15
Sw. Viran
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Hatha
Iniciació
19.00
20.15
Tamara
Hatha
19.00
20.30
Satyadeva
Hatha
19.00
20.30
Satvat
Hatha
19.00
20.30
Satyadeva
20.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07.00
Pranayama
07.30
08.15
En preparació
08.00

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
20.00
21.00
No events available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
12.00
Chi kung
12.00
13.15
David Rodríguez
Chi kung
12.00
13.15
David Rodríguez
13.00

Dilluns

Dimecres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10.00
Formacio Professors de Ioga
Formacio Professors de Ioga
10.00
14.00
11.00
12.00
13.00

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.00
Ioga Adaptat
Grup Especial
09.00
11.00
Ananda Ma
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
Ioga Adaptat
Grup Especial
15.30
00.00
Ananda Ma
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.00
Kundalini Yoga
09.30
11.00
Sat Charan Kaur
Kundalini Yoga
09.30
11.00
Sat Charan Kaur
10.00

Dimecres

Divendres

No events available!